Brunettes Shoots Blondes (Ukrajina) + Jiří Kalousek Trio

Po 24. 7. 2017 | 19:00

Internetová senzace - kapela  Brunettes Shoot Blodes poprvé v Brně

POZOR! z důvodu očekávané nepřízně počasí se koncert přesouvá z Moravského náměstí do Bajkazyl Brno (Dornych 420/2a) děkujeme za pochopení, těšíme se na vás. www.bajkazylbrno.cz

Brunettes Shoot Blondes je indie rocková kapela, která byla založena v Kyjevě na Ukrajině.

Po vydání videoklipů ke skladbě „Knock Knock” a „Bittersweet”  se stala ukrajinská kapela internetovou senzací. Kapela byla propagována médii jako jsou Billboard, TechCrunch, Gizmodo, Yahoo!, The Daily Mirror, USA Today, Mashable, Business Insider, Daily Mail a mnoho dalších.

Klip ke skladbě ,,Knock Knock” se stal virálním videem a poušteli si jej uživatelé ve více než 80  městech ve 29 zemích světa. Video,  které bylo vytvořeno na 14 displejích iPhonů a iPadů, shlédli milióny uživatelů internetu. Díky originálnímu nápadu získalo video cenu Best Concept Award v rámci Berlin Music Video Awards.

V minulém roce Brunettes Shoot Blondes hráli na prestižních festivalech jako je budapešťský festival Sziget nebo ostravský festival Colours of Ostrava. Účinkovali také v pořadu X Factor a dostali se do finále v pořadu Ukrainian National Selection for Eurovision. A  nyní zavítají i k nám do Brna –  už 24. července vystoupí na Moravském náměstí.

 

Jiří Kalousek Trio

Jiří Kalousek (guit, voc)
Tomáš Vunderle Koudelka (bass)
Petr Ptáček (drs)

Hráči, kteří tvoří rytmiku proslulého B side band. Spolupracovali/spolupracují s: Tereza Černochová, Jana Kirschner, Kamelot, Ewa Farna, Steve Walsh, Vlasta Redl, November 2nd a jinými. Kytarové trio hraje v původních i vlastních aranžích, osobitém pojetí a s poctivým přístupem!